Kütüphanemiz Knovel Mühendislik Veritabanına Üye Oldu!
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kütüphanemiz Knovel Mühendislik Veritabanına 2017 yılı itibariyle abonelik gerçekleştirmiştir.

Radar teknolojisi, havacılık ve savunma, makine, petrol, kimya, elektrik – elektronik, seramik, inşaat, yapı ve dizayn, çevre ve tekstil mühendislikleri, malzeme bilimi, endüstriyel güvenlik, biyoteknoloji ve ecza, tıbbi alet ve gereçler, kozmetik, yer bilimi, mühendislik yönetimi, kâğıt ve plastik sanayisi, vb. konularda e-kitapları ve referans kaynaklarını içeren dünyanın en kapsamlı interaktif yapıya sahip mühendislik platformlarından biridir.

Erişim Linki: https://app.knovel.com/web/
Uzaktan Erişim için: http://library.atilim.edu.tr/kampus

Veritabanı ile ilgili görüş ve önerilerinizi http://www.surveey.com/SurveyStart.aspxlang=2&surv=1e59336bc8074dd4b254d51631ca82d6 bağlantısındaki formu doldurarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

NOT:

1. Sistematik olarak çok sayıda kopyalama, çıktı alma ve indirme işlemi yapılması durumunda Üniversitemizin veritabanına erişimi yayıncı tarafından kesilir. Bu nedenle lütfen veritabanlarını kullanırken telif haklarına uygun davranınız.
2. Erişim bağlantısının e-posta programlarından kaynaklanan nedenlerle açılmaması durumunda, adresi İnternet tarayıcınıza kopyalayarak bağlantıyı açmayı deneyiniz.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: