iGroup Publishing (Tıp, Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri) Veritabanı Deneme Erişimine Açılmıştır

iGroup Publishing eBooks Veritabanı 01.10.2019 – 31.11.2019 tarihleri arasında Üniversitemizin deneme erişimine açılmıştır.
Erişim Adresi: http://portal.igpublish.com/iglibrary/

Kaynaklar:

 

·Clinical Publishing

·F.A. Davis

·Hart Publishing

·Nursing Knowledge International (NKI)

·Oncology Nursing Society (ONS)

 

 

Clinical Publishing, bağımsız bir tıbbi yayıncı olan Atlas Medical Publishing firmasının bünyesinde bulunan bir markadır. Clinical Publishing Services and Clinical Publishing adı altında 2000 yılından beri yayıncılık yapmaktadır. Dünya çapındaki uzmanların, stajyerlerin ve doktorların referans ve sürekli eğitim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, uluslararası ihtiyaca yönelik geliştirilmiş içerikler sağlar.

 

F.A. Davis Company, tıp, hemşirelik ve sağlık bilimleri konularını içeren metinler, referanslar ve kaynaklar yayınlar. Şirket, hasta bakımı için gereken tanımları ve bilgileri sağlayan ansiklopedik tıbbi bir sözlük sunmaktadır. Ayrıca, fizik tedavi, mesleki terapi, atletik eğitim, klinik laboratuvar bilimleri, tıbbi yardım, solunum tedavisi ve cerrahi teknoloji gibi diğer sağlık alanlarına ait yayınları da bünyesinde bulundurmaktadır.

 

Hart Publishing, İngiltere’nin akademik hukuk üzerine faaliyet gösteren en büyük bağımsız yayıncısıdır. Hart’ın listesindeki yayınlar, uluslararası bir kapsama sahip olup, küresel ölçekte dağıtılmaktadır. Dergiler, ders kitapları, bilimsel monografiler ve uygulayıcılar için çalışmalar dahil olmak üzere 750’den fazla kitabı içeren listesi, mevcut müfredatın tamamını kapsar. Ayrıca Hart kitapları, yasal çalışmalara katkılarından dolayı birçok ödül kazanmıştır.

 

Nursing Knowledge International (NKI), kâr amacı gütmeyen, küresel hemşirelik camiasının bilgi ihtiyacına hizmet eden bir organizasyondur. NKI, hasta eğitimi ve sağlığı konularında araştırma yapılmasını ve öğrenmeyi sağlayan toplulukların da desteği ile, hemşirelik mesleğini geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

The Oncology Nursing Society (ONS), 35.000’den fazla hemşire ve diğer sağlık personelini bünyesinde bulunduran, onkoloji alanında seçkin bir hasta bakımı ve yöneticilik eğitimi ve araştırma olanağı sağlayan profesyonel bir organizasyondur.

 

Kampüs Dışı Erişimhttps://www.atilim.edu.tr/tr/library/page/987/kampus-disi-erisim

Veritabanı ile ilgili görüş ve önerilerinizi linkteki formu doldurarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın